O nas

abcParkietu – Usługi parkieciarskie w Warszawie i okolicach

Firma ABC Parkietu działa na rynku od 1988 r. Głównym przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonanie podłóg z drewna. Szczególnie układanie podłóg drewnianych i cyklinowanie parkietu. Firma zajmuje się również profesjonalnym doradztwem w zakresie projektowania, wykonania oraz konserwacji podłóg drewnianych. Podłogi warszawskie są naszym dziełem. Usługi parkieciarskie Warszawa tylko u nas!

Doświadczenie od pokoleń

Wiedza niezbędna do rozpoczęcia działalności została przekazana obecnemu właścicielowi firmy – Krzysztofowi Bartosińskiemu przez jego ojca, który parkieciarskiego rzemiosła uczył się od lwowskich mistrzów podczas odbudowy Wrocławia. ABC Parkietu łączy tradycję, nowoczesność i wysoki poziom usług, co doceniły setki klientów prywatnych, firmy oraz instytucje publiczne. Jako jedni z nielicznych wykonujemy cyklinowanie bezpyłowe w Warszawie.

NOWE TECHNOLOGIE, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Znajomość dawnych technik i parkieciarskich praw popartych nowymi materiałami, sprzętem i technologiami sprawia, że firma ABC Parkietu ma silną pozycję w branży parkieciarskiej – cyklinowanie podłóg w Warszawie nie ma przed nami tajemnic. Używamy tylko najlepszych matariałów. Współpracujemy między innymi z HartLack!

To co nas wyróżnia od wielu nowo powstałych firm, to niewątpliwie wieloletnie doświadczenie przekładające się na gwarancję zadowolenia u naszych klientów. Naszą pasją, którą dzielimy się z naszymi klientami są Parkiety i piękne podłogi, Warszawa to miejsce w którym wykonujemy usługi.

Szeroki zakres usług

Warto nadmienić, że nasza firma zajmuje się nie tylko cyklinowaniem drewnianych podłóg, ale również innymi pracami parkieciarskimi. Świadczymy usługi różnego typu, począwszy od zleceń takich jak układanie podłóg, przez ich wykańczanie, na zabezpieczaniu przed uszkodzeniami z użyciem jedynie profesjonalnych materiałów oraz środków pielęgnacyjnych kończąc.

Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się między innymi lakierowanie oraz olejowanie parkietów. Dzięki tego rodzaju usługom konserwatorskim, podłoga może służyć domownikom o wiele dłużej, prezentując się przy tym po prostu znakomicie.

Również montaż listew oraz cokołów przypodłogowych nie stanowi dla pracowników firmy ABC Parkietu żadnego problemu. Wszyscy bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wielki wpływ na estetykę całego pomieszczenia ma dopracowanie wszelkich szczegółów wykończeniowych.

Wykonywaliśmy prace dla wielu klientów w Warszawie

Przeglądając galerię naszych realizacji, Klienci mogą się przekonać, że do swojej pracy podchodzimy w sposób niezwykle poważny oraz profesjonalny. Tworzone i wykańczane przez nas podłogi oraz parkiety w Warszawie wyróżniają się ciekawym wzornictwem, dostosowanym do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Zleceniodawców.

Nasze prace stanowią najlepsze potwierdzenie stwierdzenia, iż układanie podłóg bywa nierzadko prawdziwą sztuką. Z usług firmy ABC Parkietu korzystają nie tylko indywidualni, prywatni Zleceniodawcy, ale również osoby zarządzające obiektami użyteczności publicznej oraz ważnymi dla Warszawy zabytkami.

Zapraszamy!

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy Klientów, którym zależy na doskonale wykończonych, profesjonalnie ułożonych oraz zabezpieczonych drewnianych podłogach.

Szukając wykonawcy takich usług jak:

    • cyklinowanie i polerowanie podłóg i parkietów

 

    • szpachlowanie podłóg i parkietów

 

  • lakierowanie czy olejowanie podłóg i parkietów

nie można trafić lepiej, niż do warszawskiej firmy ABC Parkietu!

W poszukiwaniu informacji na temat kontaktu, konkretnych cen poszczególnych usług oraz przykładów realizacji zapraszamy pod odpowiednie zakładki: Kontakt, Galeria i Cennik.