Deska podłogowa – układanie deski podłogowej

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy bezpyłowe cyklinowanie parkietów w Warszawie i okolicach oraz układanie podłogi z surowych lub z gotowych desek. Gwarantujemy terminowy czas realizacji każdego zlecenia. Obsługujemy klientów firmowych, prywatnych i instytucjonalnych.

Nasza oferta obejmuje montaż wysokiej klasy surowych desek warstwowych. Wymagają one późniejszej obróbki w postaci m.in. cyklinowania, polerowania i wykończenia lakierem albo olejem (olejowoskiem). Wybór tego rodzaju materiału na podłoże daje większe możliwości w zakresie koloru i wykończenia spoza oferty producenta. Zaletą podłogi surowej jest również montaż desek niefazowanych. Oferowane przez nas surowce do jej ułożenia mają bardzo grubą, 6-milimetrową warstwę szlachetną, dzięki czemu zapewniają długotrwałe użytkowanie podłoża.

Jak kładziemy deski?

Coraz więcej klientów docenia jakość podłogi wykonanej z surowej deski. Standardowa technologia układania takiego parkietu wymaga tzw. sezonowania, czyli pozostawienia przyklejonej materiału na czas ok. 2 tygodni przed nałożeniem powłoki. Kiedy drewno osiągnie odpowiednią wilgotność, a klej całkowicie zwiąże, następuje bezpyłowe cyklinowanie powierzchni oraz jej dodatkowe utwardzanie. Kolejną czynnością jest polerowanie i odkurzanie.

Położenie ostatniej warstwy, lakierowanie lub olejowanie oraz jej wysychanie może potrwać kilka dni. Mimo iż jest to proces dłuższy niż w przypadku gotowych, obrobionych materiałów i wymaga m.in. wspomnianego już cyklinowania, to jednak można uzyskać bardzo trwałe podłoże na wiele lat.

Jeśli w międzyczasie dojdzie do uszkodzenia podłogi olejowanej, to istnieje możliwość wymiany pojedynczej deski. Wiąże się to z koniecznością miejscowego szlifowanie i lakierowania. Zapewniamy jednak bardzo korzystne ceny cyklinowania oraz innych usług.

Mimo iż proces położenia podłogi z surowych desek trwa dłużej niż z gotowych materiałów, to jednak w przypadku miejsc, w których będzie ona znacznie intensywniej użytkowana, warto rozważyć, czy nie będzie to lepsze rozwiązanie. Sprawdź, jaka jest cena za bezpyłowe cyklinowanie i lakierowanie parkietów w Warszawie oraz ile kosztują inne nasze usługi!

Możliwy również montaż już gotowych desek wykończonych zgodnie z Państwa życzeniem.

Deska warstwowa Natur Rustical
16x140x500-1500 254,88 zł 216,00 zł

*Cena netto uwzględnia materiał, chemię oraz montaż na cele mieszkaniowe


Zobacz pozostałe usługi:

Bezpyłowe cyklinowanie parkietów | Cyklinowanie i lakierowanie parkietów oraz podłóg | Układanie parkietu | Jodełka francuska