Cyklinowanie parkietu Warszawa – Cennik

Poszukując informacji na temat ceny cyklinowania w mieście Warszawa, zwróć szczególną uwagę na dotychczasowe realizacje konkretnej firmy. Zazwyczaj cena cyklinowania parkietu oscyluje wokół 25 zł za m2. Ów koszt uwzględnia najczęściej cyklinowanie bezpyłowe, szpachlowanie oraz lakierowanie. Podobnie kształtują się wydatki związane z układaniem podłóg drewnianych.

Na ostateczny koszt cyklinowania wpływ mają następujące czynniki:

  • rodzaje cykliniarek używanych do wykonywania prac renowacyjnych,
  • jakość środków do impregnacji drewna stosowanych podczas lakierowania czy olejowania,
  • metraż pomieszczenia, stan podłogi oraz jej rodzaj.

Świadczymy usługi w domach, mieszkaniach, salach gimnastycznych, obiektach zabytkowych oraz wszędzie tam, gdzie cyklinowanie jest potrzebne. W zależności od gustu konkretnego Klienta cyklinowanie podłóg może zostać wykończone z uwzględnieniem klasycznych wzorców estetycznych bądź nowoczesnych trendów.

Cyklinowanie podłogi – Cena

Aby podłoga prezentowała się jak nowa, cyklinowanie musi zostać wykonane z najwyższą starannością oraz dbałością o szczegóły. Niewłaściwie wykonana usługa skutkuje widocznością ubytków, smug, przebarwień i plam. Warto zatem postawić na zespół, który zna się na tym, co robi – wówczas cyklinowanie przebiegnie sprawnie, szybko i, co najważniejsze, z niesamowitym efektem. Dostępne w naszej ofercie cyklinowanie parkietu zmienia zaniedbane, zniszczone posadzki drewniane w prawdziwe dzieła sztuki. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Podłoga, która poddana została cyklinowaniu stanowi wizytówkę każdego domu, mieszkania, czy wnętrza o charakterze muzealnym bądź instytucjonalnym. Podejmujemy się ponadto cyklinowania podłogi w obiektach sportowych bądź organizacjach użytku publicznego.

Koszt układania parkietu

Jeśli chodzi o cennik układania parkietu drewnianego, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, jest on zbliżony do cyklinowanie podłogi. Zarówno układanie parkietu, jak i cyklinowanie parkietu w mieście Warszawa musi uwzględniać rodzaj desek drewnianych – stosując odpowiednie oleje czy lakiery dobrane do konkretnego materiału, możesz mieć pewność trwałości, utrzymania się koloru przez długie lata oraz odporności na uszkodzenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z cyklinowaniem, zapraszamy do kontaktu – chętnie na wszystkie odpowiemy.

Cena – Cyklinowanie bezpyłowe i lakierowanie

Kompleksowa usługa, jaką jest cyklinowanie i lakierowanie przywraca podłogom dawny blask, optycznie powiększa przestrzeń i przedłuża żywotność parkietów. Wieloletnie podłogi często wykonane są z drewna o bardzo wysokiej jakości, jednak ich powierzchnia jest mocno zniszczona. By nadać jej piękny wygląd, warto zdecydować się na cyklinowanie parkietu – prawdziwe drewno zawsze będzie prezentowało się elegancko i klasycznie. Zadbane i właściwie wypielęgnowane posadzki drewniane stanowią prawdziwą ozdobę każdego wnętrza. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne oraz Klientów instytucjonalnych – sprawdź cennik cyklinowania parkietu i przekonaj się, jak pięknie może wyglądać Twoja podłoga.

Cennik usług

usługa kompleksowa: cyklinowanie, szpachlowanie + 3 x lakierowanie
od 25 zł/m2
układanie parkietu, deski, mozaiki
od 25 zł/m2
montaż listew podłogowych
od 7 zł/mb
montaż cokołów podłogowych
od 10 zł/mb
polerowanie
od 10 zł/m2